Новости

24 августа, 2021 0 Автор kolibrius

Владислав Шуліко поставив собі за мету встановити новий світовий рекорд переплив Іссик-Куль в довжину. Від п’єдесталу його відділяє 180 км водяної гладі. Сімдесят з них він подолав сьогодні.
Дивіться також:
«Так у Киргизстані 90 відсотків жінок не знають слова» фемінізм»

За словами організаторів запливу, спортсмен відчуває себе добре і не має наміру відмовлятися від своєї мети. Про це повідомляють новости.

«Дорогі друзі! Я дуже вдячний вам за вашу підтримку. Я її відчуваю. Ціную і дорожу. Перебуваючи в озері довгими годинами, мною рухає не просто почуття відповідальності, а ваша спільна віра в мене, в нашу загальну ідею. Це така міць! Починаючи з найпершої стадії підготовки до запливу і з тих днів, коли я почав посилені заняття, і ось тепер, коли я вже на цій дистанції, і навіть в короткі перерви я думаю про те, як багато вас, хто разом зі мною кожну секунду. Всі ті, хто шле повідомлення зі словами підтримки та участі у всіх соцмережах, знайте: я неодмінно відчуваю грандіозну силу нашого спільного виклику. Дякую вам, друзі», — повідомив Владислав Шуліко.

За станом плавця стежать лікарі. Щоб виспатися і відпочити, він раз на добу на 4-5 годин піднімається на супроводжуючий його теплохід.

Нагадаємо, Владислав Шуліко стартував напередодні о 7.30 в Караколі. Майстер спорту з плавання планує переплисти Іссик-Куль максимум за п’ять днів і фінішувати в Баликчі.

За даними МНС, з 22 по 27 серпня в рамках проекту Issyk-Kul Swim 181 залучено п’ять водолазів на двох моторних човнах для супроводу киргизстанського плавця, що має намір встановити новий світовий рекорд.