Печать рекламных плакатов

29 ноября, 2020 0 Автор kolibrius

Плакати-це ефективний спосіб просування продукції, анонсування акцій, концертів, виставок та інших заходів. Плакати (постери, афіші) – використовуються в точках продажів, на дошках оголошень або рекламних стендах. У нас найкраща печать рекламных плакатов.

Цей вид рекламного носія зарекомендував себе за багато років використання. Він універсальний, привертає увагу, ефективно доносить інформацію і не вимагає високих витрат.

Друк плакатів формату А1
Замовляючи друк плакатів у нас, ви можете відправити на наш e-meil готовий макет або замовити послугу нашого дизайнера. Він зробить макет, відповідно до ваших вимог, мети рекламної кампанії і запропонує рішення, що задовольняє всі побажання. Ми пропонуємо вам друк рекламних плакатів на папері форматів А3, А2, А1, А0.

Широкоформатний друк плакатів а0 і А1
Якщо вам потрібні плакати формату А1 або А0, тоді необхідно вибирати Широкоформатний друк плакатів. Це спосіб друку, найбільш підходить для друку афіші постерів великими форматами і короткими тиражами від 1 до 50 шт.

Розробляючи рекламні плакати і афіші, важливо використовувати колірну гамму, що привертає увагу зображення і великий розбірливий текст. Також необхідно враховувати місце розміщення плаката і наявність інших рекламних матеріалів поруч з ним – ваш рекламний плакат повинен виділятися на загальному тлі. І тоді він, швидше за все, приверне увагу вашого потенційного клієнта.

Залежно від завдань вашої рекламної кампанії наші фахівці підберуть потрібний формат, щільність паперу, порадять виготовляти плакати з глянцевою або матовою ламінацією, а можливо і без неї.