Сублимационная печать

21 октября, 2020 0 Автор kolibrius

Що таке сублімаційний друк?
В основі лежить процес сублімації — в результаті дії високих температур тверді частинки сублімаційних чорнила переходять в газоподібний стан, минаючи рідку фазу. В результаті вони проникають в поверхневий шар заготовки під друк, де застигають, зв’язуючись при цьому з частинками матеріалу. Незалежно від виду оброблюваного виробу сублімація скрізь відбувається ідентично. У нас найкраща Сублимационная печать. Для сублімації використовується широкий вибір заготовок під нанесення з металу, скла, пластику, кераміки, порцеляни, текстилю та інших матеріалів, оброблених спеціальним полімером.

Види товарів для сублімації:
Заготовки кухлів, чашок, пивних келихів, тарілок для сублімації – звичайні столові прилади перетворюються в пам’ятні сувеніри.
Заготовки термокружок, термосів для сублімації – такий подарунок оцінять автовласники, любителі походів і тривалих прогулянок.
Заготівлі нагородної продукції для сублімації-користується широким попитом при культурно-масових заходах на великих підприємствах, при проведенні рекламних акцій, спортивних заходів, виставок.
Заготовки візиток, бейджів, брелоків для сублімації – використовуються для брендування компанії, робить стандартні аксесуари цікавими і запам’ятовуються.
Заготовки килимків під пахву для сублімації – зробити їх оригінальними допоможе нанесення реклами, героїв комп’ютерних ігор, професійної тематики.
Заготовки годин для сублімації-незвичайний предмет інтер’єру прикрасить собою будь-яке приміщення, допоможе контролювати час, нагадуючи про дарувальника.
Заготовки косметичок, сумок для сублімації – багатофункціональні та унікальні аксесуари допоможуть навести порядок в сумці, скласти необхідні речі, виділитися в натовпі.
Заготовки подушок для сублімації – незабутній і практичний сувенір подарує багато радісних моментів.
Заготовки чохлів для сублімації – чим ще прикрасити улюблений девайс, як не стильним чохлом з фотографією коханої людини або символічним малюнком.
Заготовки пазлів для сублімації – незвичайний подарунок припаде до душі дорослим і дітям, допоможе провести час цікаво і з користю.
Заготовки футболок для сублімації-призначений для людей, які люблять експериментувати. Адже будь-яке нанесене зображення буде виглядати свіжо і незвично. Вибирають тканини світлих тонів з вмістом не менше 70% поліестеру. У зворотному випадку картинка буде блідою.
Асортимент товарів для сублімаційного друку постійно розширюється. Адже багато хто оцінив якість, красу і довговічність сувенірів і подарунків, виготовлених з використанням цієї технології.