Букмекерські контори

23 июля, 2020 0 Автор kolibrius

Компанію заснували в 2007 році. «Ліга Ставок» володіє безстроковою Ліцензією ФНС Росії №6 від 8 липня 2009 року, переоформленої 21 березня 2017 року, є членом першої СРО і підключена до першого ЦУПІС. Має більше 500 клубів в 120 містах Росії, а також приймає ставки на спорт онлайн. Ця букмекерська компанія першою в Росії запустила сайт з прийому онлайн-ставок в доменній зоні. ru. також це перша офіційна букмекерська компанія Російської футбольної Прем’єр-Ліги. Дізнатися більше ви зможите здесь.
Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: поповнити рахунок можна через банківські карти, платіжні системи Qiwi Wallet, Webmoney, » Яндекс.Гроші», «гаманець ЦУПІС», мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2, через Інтернет-банк «Альфа-Клік». Видача грошей проводиться через платіжні системи Visa, MasterCard,» МИР«, Visa Qiwi Wallet, » Яндекс.Гроші«,» гаманець ЦУПІС » і переказом на банківський рахунок.

Лінія: у лінії представлені 20 видів спорту, а також спеціальні ставки – на тренерські призначення, політичні події, на шоу-бізнес та інші. Вибір змагань різноманітний.

Служба підтримки працює цілодобово. Зв’язатися можна по телефону та електронній пошті. Є лайв-чат.

«1хСтавка»
Компанію заснували в 2010 році. «1хставка » володіє ліцензією ФНС Росії №17 від 1 жовтня 2010 року, є членом першої СРО і підключена до першого ЦУПІС. Крім сайту у компанії є широка мережа ППС — більше 780 точок по всій країні.
Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: поповнити рахунок можна за допомогою платіжних систем Visa, Mastercard, МИР, Qiwi Wallet, » Яндекс.Гроші«,» гаманець ЦУПІС«, Webmoney, а також через мобільних операторів» Мегафон«,» Білайн», МТС, Tele2. Можливе поповнення готівкою в салонах стільникового зв’язку «Евросеть», «Зв’язковий», «Мобіл Елемент», «Dixis» і за допомогою терміналів оплати «Кіберплат», «Зв’язковий», «НОУ-ХАУ», «Елекснет». Також ця букмекерська контора підтримує поповнення через Інтернет-банк РОСБанк, «Тінькофф Банк», «МДМ online», «УРАЛСИБ Банк», «Пошта Банк», «Білайн», «Россельхозбанк», «Кукурудза». Виведення коштів здійснюється через банківські картки, Qiwi Wallet, Yandex.Money, «гаманець ЦУПІС».