Регистрация

15 марта, 2020 0 Автор kolibrius

Перше що потрібно зробити це зателефонувати і домовитися про зустріч, якщо ви перебуваєте в іншому місті або країні, ми можемо дати консультацію по Skype, Viber та іншими засобами зв’язку. На першій безкоштовної консультації, ми крокуйте вичерпну інформацію про КІФ, ви будете розуміти всю процедуру реєстрації, терміни, вартість і вимоги до засновників, посадових осіб, приміщення, програмного забезпечення та комп’ютерної техніки. Управління активами КІФ на підставі договору про управління активами, здійснює компанія з управління активами (далі — КУА). У нас найкраащ регистрация киф.

Договір з КУА підписується на певний термін і може бути передовженний за рішенням Загальних зборів акціонерів КІФ. У будь-який момент рішенням акціонерів КІФ може бути прийнято рішення про зміну однієї КУА на іншу.

Ми також надаємо вам повну інформацію про можливості функціонування КІФ, сфери його застосування та податкові пільги при веденні інвестиційної та господарської діяльності. Також ви отримаєте від нас Довідник з практичними прикладами застосування КІФ в інвестиційній та господарській діяльності.