Создание финансовой компании

10 февраля, 2020 0 Автор kolibrius

Фінансова компанія-юридична особа, яка відповідно до Закону надає одну або декілька фінансових послуг, а також інші послуги (Операції), пов’язані з наданням фінансових послуг. Ми прозповімо про создание финансовой компании.

Фінансові організації повинні бути внесені до відповідного реєстру фінансових компаній, а також отримати ліцензію на види фінансових послуг, яка дана компанія надає.

Реєстрація фінансової компанії-процедура складна, трудомістка і вимагає високу кваліфікацію фахівця, який буде виконувати дану роботу.

Відкриття фінансової компанії можна тільки після виконання ряду нормативний умов і вимог. Дані вимоги виставляються до: розміру статутного капіталу фінансової компанії, персоналу, приміщення, наявності техніки, комплексної розробки типових договорів і правил Показування фінансових послуг.

Створення, реєстрація фінансової компанії вимагає проходження ряду обов’язкових етапів і процедур. Так, згідно з чинним законодавством діяльності фінансових організація, обов’язковою процедурою є отримання ліцензії на фінансову діяльність.

Ми надаємо комплексні послуги з реєстрації фінансових компаній з 2008 року. Нами було створено понад 50 фінансових організацій, отримано понад 100 ліцензій на фінансову діяльність.